Shoqata HUMANITARE Bamirese "TI NDIHMOJME FEMIJET"

News

Njoftim!

Posted by ojq-t.n.f@hotmail.com on June 19, 2011 at 3:35 PM

Njoftim!

 

Me keqardhjen me te madhe Shoqata Humanitare Bamirese “Ti Ndihmojm Femijet” me Drejtor Naim Behluli, njofton se sot me daten 17.06.2011 ne ora 13:00 vdiq Albulena Haziri.

Pas udhtimit per ne Tirane gjendja e saj ishte perkeqsuar dukshum, dhe pas shum e shum orvatjesh te bera nga shoqata jon sherimi i saj u konstatua si jo efektiv dhe gjat kthimit per ne shtepi Albulena ndrroi jet.

Shoqata T.N.F dhe familja e saj Falenderojn te gjith qytetaret te cilet u solidarizuan dhe ndihmuan Albulenen.

Per fat te keq semundja e Albulenes tashme ishte ne fazat kritike, Mos grumbullimi i mjaftueshem i te hollav per te derguar ate jasht vendit per sherim beri qe gjendja e saj te perkeqsohet edhe me shum.

Me pikellimin me te madh Shoqata T.N.F ju shpreh ngushllime te gjith atyre qe paten zemren Hapur per nje te semur, njekohesisht Shoqata T.N.F ju shpreh ngushllime familjareve te se ndjeres shoqeris dhe te gjith Dashamireve te saj.

 

Me Keqardhje Drejtori dhe i gjith stafi i Shoqates “Ti Ndihmojm Femijet”

Categories: Rastet e Fundit